Torsdag kveld gikk teppet opp for Nesjar Teaterforenings lokalrevy, og for en kveld det ble! Med en stappfull sal, ellevill stemning og publikum som lo så tårene trillet, kan det trygt slås fast at dette ble en kjempesuksess.
Fullt hus og lattergaranti
Allerede før forestillingen startet, var det tydelig at dette kom til å bli en kveld med god energi. Salen var fullsatt, og publikum var spente på hva revygjengen hadde å by på. Da de første replikkene traff salen, var latteren et faktum, og den holdt seg gjennom hele kvelden.
Leder av Nesjar Teaterforening, Anita, var overveldet etter premieren:
«Vi er kjempefornøyd, og hadde det utrolig moro! Målet var å lage noe gøy og dele gleden med bygda. Kveldens publikum var helt fantastisk, så stemninga var helt herlig. Stinn brakke og full fart!»
SIKRE DEG BILLETTER TIL SØNDAG HER
Lokal stolthet og topp underholdning
Blant de begeistrede tilskuerne var også varaordfører Gina Johnsen, som ikke sparte på superlativene:
«Jeg er kjempestolt av å være en del av et nærmiljø med så mange flinke folk. Flott revy med spennvidde fra krampelatter til alvor. Gode tekster og mye musikalitet. De byr på seg selv, og revyen er veldig underholdende. Supert tilbud på bøgda. ‘Brunlanes, jeg er så glad i Brunlanes’ bør bli en ny landeplage på Neset. Revyen anbefales på det varmeste!»
SIKRE DEG BILLETTER TIL SØNDAG HER
Det som Gina sier, alt fra latterkrampe til alvor, er helt sant for ikke et øye var tørt da en hedersmann ble hedret på scenen.
Siste sjanse til å oppleve showet!
Etter en så vellykket premiere er det ingen tvil om at billettene til de neste forestillingene kommer til å ryke. For de som ikke har fått med seg revyen enda, er det kun én sjanse igjen – søndag! Det er fortsatt noen få billetter igjen, så vær rask om du vil sikre deg en plass til en kveld full av latter, sang og herlig galskap. Gikk du glipp av premieren? Da vet du hva du må gjøre: Skaff deg billett til søndagens forestilling og opplev Nesjar Teaterforenings fantastiske revy!
SIKRE DEG BILLETTER TIL SØNDAG HER
Her følger en masse bilder fra kvelden
Om Du vil støtte vårt (Losens) engasjement sier vi TUSEN TAKK for en tier eller to, Vipps te # 903318
Tekst: NevlunghavnLosen
Foto: Wenche Thorstein
Håper du likte dette – Setter stor pris på om du vil dele den med dine venner, på den måten kan vi vokse og ikke minst informere dine venner om hva som skjer i Brunlanes. TUSEN TAKK